Voga Yap! Egzersiz ve Dansı Birleştir !

Yazar:   |  0 Comments

Artık dans ile egzersizi birleştiriyoruz! Hem eğlenceli vakit geçirmek hem de sporu aksatmak istemeyenleri dans ile sporun bir arada olduğu Voga ile tanıştırmanın zamanı geldi. Yüksek kalori yakmak istiyor, zayıflamak için ne yapacağınıza tam olarak karar veremiyor ve aynı zamanda hoş bir vakit geçirmek istiyorsanız Voga tam da size göre!

Voga, dans ile egzersizin birleştiği bir tür. Sadece yoga veya pilates, ya da kardiyoyu tek başına yapmak istemiyor olabilirsiniz. Bir spor kursuna yazılmak ile dans kursuna yazılmak arasında çelişiyor olabilirsiniz. O halde Voga öğrenin ne spordan eksik kalın ne de danstan… Üstelik, psikolojik olarak kendinizi mutlu hissedecek ve düzenli yaptığınızda bedeninizdeki değişimleri de kolaylıkla farkedebileceksiniz.

Enerjinizi yüksek seviyelere çıkartırken aynı zamanda kalp ritminizi dengeleyerek gevşemenize de yardımcı oluyor.

Yalnızca zayıflamak için düşünmeyin, zayıflamak sadece bir sonuç olacak… Siz Voga ile hem bedeninizi daha iyi tanıyarak kontrol sağlayabilecek hem de günlük hayatın stresinden kendinizi oldukça uzaklaştıracaksınız.

Yoga teknikleri ile dansı birleştirerek bir de 80’ler modasında harika bir saat geçirmek istemez misiniz. Bu günlük yşamınızda çok da yapmadığınız bir şey öyle değil mi… Özellikle, sürekli oturanlar ve ne yapacağı konusunda kararsız kalanlar için Voga biçilmiş kaftan. Öğrendiğinizde asla vazgeçemeyeceksiniz.