Sevgililer Gününe Özel 4 Hediye

Yazar:   |  0 Comments

Sevgililer gününde sevgilinizi şaşırtmak, mutlu etmek ve eğlendirmek istiyorsanız klasik hediyelerden ziyade farklı tasarımlı hediyeler tercih edebilirsiniz. Sevgiliniz elbette onu düşündüğünüzü gösterecek her şeyden mutlu olacaktır. Üstelik, bir şey almanıza da hiç gerek yok! Onu düşündüğünüzü, değer verdiğinizi hissettirmeniz alacağı en büyük ve en anlamlı hediye olacaktır onun için.Yine de bu özel anı bir hediye ile süslemek istiyorsanız Şık ve farklı tasarımlara sahip önerilerimize bir göz atın.

1. Kişiye Özel Notlu Kupa

Ona gün içerisinde yanından hiç ayırmayacağı bir kupa bardak hediye edin. Üzerini sevginizle süsleyin. Onun için hissettiklerinizi üzerine yazdırın. Bu hediyeye bayılacak!

sevgililer-gunu-2

2. Romantik ve Tatlı bir Yatak Keyfi

Farklı tasarımlar her zaman etkileyicidir. İnce düşünülmüş ve zevkli hatta biraz da eğlenceli yastıklar ile onu gerçekten mutlu edeceksiniz.

sevgililer-gunu-1

3. Ona bir Melek Olduğunu Hissettirin

Eşiniz veya sevgiliniz takıları çok seviyorsa işte ona en güzel hediye! Üstelik tasarımı da bir şahane! Parmağından hiç çıkarmak istemeyeceği bu yüzük ona, onu her zaman sevdiğinizi hatırlatacak.

sevgililer-gunu-4

 

 

 

 

4.Kadehlere Aşkınızı Kazıyın

Onunla şarap kadehlerinizi tokuştururken aşkınız bu duruma şahitlik etsin. Bu şık kadehler, ince düşünülmüş bir sevgililer günü hediyesi!

sevgililer-gunu3