Seksi Dudaklar için Ruj Markaları ve Fiyatları

Yazar:   |  0 Comments

Christian Dior Ruj

Daha çok dudak rengine yakın renkler üretmesi konusunda bilinen Christian Dior, ruj konusunda isim yapmış bir markadır. Christian Dior rujlarının fiyatları 80 ile 110 TL  arasında değişiklik göstermekle birlikte kullanımı uzun süren bir ürün. Kalitesi ile tercih edilen bir ürün olan Christian Dior rujları denemeye değer..

christian-dior-ruj-modelleri


 

Lancome Ruj

En iyi ruj markalarından biridir.. Kalıcılığı ve yumuşak hissiyatı ile bilinir. Çok çeşitli renk seçenekleriyle her tene herkese hitap eden Lancome rujlarının fiyat aralığı 60 ile 90 TL arasında değişiklik gösterir.

Lancome-Lipstick-Colors


Estee Lauder Ruj

Marka bilinirliği yüksek bayanların sıkça tercih ettiği ve severek kullandığı bir üründür Estee Lauder.. Estee Lauder ürünlerine 60 ile 80 TL arasında bir fiyata sahip olabilirsiniz..

estaa lauder


Clinique Ruj

Capcanlı renkleri tercih eden bayanlar için Clinique marka rujlar oldukça ideal.. Üstelik Clinique bir çok ünlü makyözünde tercihi..

Clinique-Almost-Lipstick-37-Luscious-Honey


Chanel Ruj

Dudaklardaki etkisi paha biçilemez.. Her kadının aradığını bulabileceği bir his yaratır Chanel..Ve tutkunu olursunuz.. Fiyatı 90 ile 110 TL arasında değişiklik gösteren Chanel Rujlarını tercih etmekten zevk duyacaksınız..

chanel