Organik Fondöten ile Cildiniz Nefes Alsın

Yazar:   |  0 Comments

Hayatımızın makyaj yapmaya gereksinim duyduğumuz durumlar vardır. İşe giderken veya bir toplantıya, şık bir akşam yemeği veya bir organizasyona katılırken makyaj tercih ederiz.

Makyaj bakımın zorunluluğu değildir elbette bakımlı olmak ile makyajlı olmak bazen birbiriyle özdeşleştirilse de temiz bir cilt için yaptığımız her şey de ışıltılı bir cilde sahip olmamızı sağlayacaktır.

Gel gelelim, bir kesimde rutin hayatının bir parçası haline gelen makyaj cilt sağlığı açısından düşünüldüğünde cildimizin hava almasını engeller ve bir takım kimyasallar barındırması sebebiyle de cilde faydalı olduğu söylenemez aslında. Bu sebeple makyajı her gün veya sıklıkla gerçekleştiren insanların seçtiği ürüne özellikle dikkat etmesi gerekir.

Cilt bakımını, nemlendiricisini ve cildine uygun doğru ürün tercihini iyi bir şekilde yapması gerekmektedir. Piyasada çok çeşitte ve bir çok yerde makyaj standları yer alıyor ve üstelik çok da cezbedici kılınıyor. Siz ise; seçeceğiniz ürünün kalitesine oldukça önem vermelisiniz.

Makyajı bir klasik haline getiren, yapmak durumunda kalan veya severek yapanlar için hoş bir tavsiye veriyoruz. Organik fondötene ne dersiniz?

Couleur-Caramel-Hydracoton-Foundation-118714Fransa’nın organik, doğal makyaj ürünlerinden “Hydracoton Foundation” ile bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kalıcılığı ile size aradığınızı veren ve hafif dokusu sayesinde ise; cildi uygulama sonrasında rahatlatan bir özelliğe sahip. Üstelik bu ürün bir çok organik ürün sertifikasına sahip. Cildiniz makyaj yaparken de nefes alsın istiyorsanız yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olabileceğiniz doğal kaynaklı bu ürünle daha güvenilir sonuçlar elde edin.