Oje Renginize Tarzınız Karar Versin

Yazar:   |  0 Comments

Şık bir akşam yemeğine davetlisiniz veya işe giderken kıyafetinize uygun bir oje sürmek istediniz.. Evde canınız sıkılıyor yada oldukça neşelisiniz.. Seçtiğiniz oje renkleri sizin o günkü modunuzu ve tarzınızı yansıtıyor.. Ve siz oje renklerinin sizdeki psikolojik etkisini öğrendiğinizde belki de bundan sonra tercihlerinizi o yönde yapacaksınız..

Kış ve sonbahar mevsimlerinde kadınların vazgeçilmez renklerinden biri olan bordo renkli ojeler.. Peki ya bu rengi tercih eden bayanların güce önem verdiklerini biliyor muydunuz.. Güçlü olmayı ve güçlü durmayı seven kadınlar bu rengi sıklıkla kullanıyor..

Cazibe ve dikkat çekmeyi seven tutkulu bayanlar ise tercihini kırmızıdan yana kullanıyor. Üstelik kırmızı, gecelerin vazgeçilmez renkleri arasında yerini alıyor..

Derinlik, özgürlükçü bir ruh hali, bahar tutkunu ve neşeli bayanlargenellikle tercihlerini mavi ojelerden yana kullanıyorlar.

Romantik, bir o kadar da sevgi kelebeği, kibarlık onlar için oldukça önemli.. İşte bunlara önem veren bayanlarımızda pembe rengi tercih ediyor..

Sarı ise iyimser ruh halini yansıtıyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilen sarı renk ojeler mutlu kadınların epey tercih ettiği bir renk..

Hayatı çok fazla önemsemeyen, hayat dolu ve kafasına çok şey takmayan kadınlar ise turuncu rengi severek kullanıyor.