Hayatınıza Yön Verecek Olumlamalar

Yazar:   |  0 Comments

Bilinçaltınızı yeniden yapılandırmaya ve daha mutlu daha zinde bir hayat sürmeye hazır mısınız? Güçlü olumlamalar ile bilinçaltınıza doğru mesajları aktarabilir böylece hayatınızı daha pozitif bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Belki de henüz bu olumlamaları gerçekleştirirken söylediğiniz cümleler size inandırıcı gelmeyebilir belki de gerçekten henüz o duyguları yaşamadınız. Ancak gerçek şu ki bilinçaltı gelecek ifadesi beliren cümleleri hayata geçiremez. Onu inandırmak ve daha da iyisi kurduğunuz olumlu cümleleri hayatınızda bir fiil yaşamak için onu şimdiki zaman cümleleri ile beslemelisiniz.

Değerli olduğunuza inanın. Çünkü değer görmek ve daha kaliteli bir yaşama kucak açmak için önce kendinizi değerli hissetmeye ihtiyacınız var. İşte bu sebeple her bir olumlama cümlesini o anı yaşıyor hissi ile tekrar edin. Göreceksiniz ki hayal ettiğiniz o an yaşadığınız o an olmaya başlayacak.

Olumlamalar arasında sizin seçeceğiniz birkaç olumlama cümlesini gece yatmadan önce tekrar ediyor olmanız bilinçaltınız açısından son derece önemli. Siz uyurken bile hayatınızın çok daha iyi bir yol kat etmesini istemez miydiniz?

Bu güne kadar hayatınızda sorunlara ve çözümlerine odaklanmış olabilirsiniz. Canınızı yakan durumlar ile baş etmek zorunda kalmış ve problemin kendisine odaklanmayı seçmiş ya da buna kendinizi mecbur hissetmiş de olabilirsiniz. Ancak belki de artık bakış açınızı değiştirmeniz gereken noktadasınız. Hayata başka bir pencereden bakmak, hayatın sorunlardan ibaret olmadığını ve çekim yasası gereğince odaklandığımızı hayatımıza dahil ettiğimizi göz önünde bulundurursak işte o noktada hayatımız da değişmeye başlayacak ve siz hiç farkında olmasanız bile sorunlar artık çözüme ulaşmaya başlayacaktır.

Bu, sorunlarınızı unutmanız, problemlerinizi örtbas etmeniz anlamına gelmiyor. Veya onları reddetmiyor ya da unutmuyorsunuz. Sadece biraz kendinizden dışarı çıkarak biraz da bakış açınızı değiştirerek olayların uzaktan, size değmeden akıp geçmesine izin veriyorsunuz. İşte hepsi bu kadar.

Olayların size değmeden akıp geçmesi nasıl oluyor merak ediyorsanız sizin için hazırlanan bu yazıya da göz atabilirsiniz. Şimdi kendinize biraz izin verin ve olumlamalar ile ilk andan itibaren kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayın.

Unutmayın, kendinize ve başkalarına söylediğiniz her söz büyüdür. Ve ağızdan çıktığı andan itibaren etkilemeye başlar. İşte bu sebeple olumlu cümleler ile hem kendi hayatınızı hem de çevrenizdeki insanların hayatını şimdi, şuan zenginleştirmeye tüm olumsuzlukları ise olumlu bir duruma dönüştürmeye başlıyorsunuz.

Şimdi, şuan zihnimdeki pozitif anıları hatırlıyorum.

Şimdi, pozitif düşünceye odaklanıyorum.

Kendimi seviyor ve kendimi olduğum gibi kabul ediyorum.

Ben mutlu bir insanım. Mutlu olmaya devam ettikçe içimdeki pozitif ışık da etrafımı aydınlatıyor.

Sevgiyle ve huzurla yaşıyorum.

Bilinçaltımın iyileştirici gücünü şimdi açığa çıkarıyorum.

Bugüne kadar kendimi üzdüğümü biliyor ve her yönüyle şuan kendimi affediyorum.

Her şey hayatımda tam da istediğim gibi gerçekleşiyor.

Hayatta bütün güzellikler benimle birlikte. Onlarla mutlu olmuyorum.

Sevgiyi içimde en derinde coşkuyla hissediyorum.

Hayatta her şey benim iyiliğim için oluyor.

Şimdi daha rahat nefes almaya odaklanıyorum ve artık daha rahat nefes alıyorum.

İçimdeki gücü hissediyorum. Bu her seferinde beni çok daha fazla mutlu ediyor.

Harcadığım her para bana katlanarak geri dönüyor.

Ben yetenekli ve yaratıcı bir insanım.

Emin ellerdeyim.

Hayatın doğal akışına güveniyorum.

Doğru zamanda doğru yerdeyim.

Bütün iyi fırsatları hemen görüyor ve hayatım için en güzel şekilde yararlanıyorum.

Hayatımdaki herkes beni seviyor.

Ben değerliyim.

Duygularımı kusursuz bir biçimde eğitiyorum.

Ben sevecen ve şevkatliyim.

Hayatta her şeyin en iyisine layığım.