Evrenin İlahi İşleyişi, Çekim Yasası, Enerji

Yazar:   |  0 Comments

Çekim Yasası, tıpkı yerçekimi gibi genel kabul görmüş bir yasadır. Nasıl yerçekimini biliyor ve eğer yüksek bir yerden adım atarsanız düşeceğinizin farkındaysanız Çekim Yasası gereğince de var olan enerji potansiyelini olumlu yönde geliştirdiğinizde evrenden olumlu etkiler alacağınızın da farkında olmalısınız.

Çekim Yasası, yüce yaratıcının evrensel sistemin işleyişini anlatan bir ilke.

Daha talihli olduğunu düşündüğünüz insanlar olmuştur. Veya tam da siz onu düşünürken birden sizi arayan bir arkadaşınızın telefon çağrısını almışsınızdır, dualarınızın kabul olduğu ya da durmaksızın aynı kısır döngü içerisinde olduğunuzda olmuştur. İşte tüm bunlar Çekim Yasası ile ilişkilidir. Çekim Yasası, enerjilerin yasasıdır.

Kuantuma göre her cisim bir enerji yayar. Bizler de birer enerji kümeleriyiz. Ve enerjilerimiz hangi doğrultudaysa benzer enerjileri kendimize çekeriz. Bir titreşim yayıyoruz ve eğer evrenle aynı frekansta olmayı başarabilirsek güzelliklerde bizi aynı oranda çekiyor.

İşte bu üzden enerjini yükselttiğinde alacağın daha büyük pozitif enerji; enerjini düşük tuttuğunda ise negatif bir çekilmeye maruz kalacağını da bilmeni ve farkında olmanı öneriyoruz.

Bilinçli olarak ben bunu istiyorum diyorsun ancak olmadığı oluyor öyle değil mi? Belki de saysak sayısı olanlardan çok daha fazla bile çıkabilir. Peki istiyorum ancak neden olmuyor diyorsan belki farkında olmadığın bir şeyleri burada farkedebileceksin.

Bilinçli bir zihne oranla bilinçaltı frekansı çok daha güçlü bir potansiyele sahiptir. O yüzden isteklerin gerçekleşmesi de bilinç düzeyinde bir istemekten ziyade bilinçaltında kabul gören bir istemeye bağlıdır. Eğer sen isteklerini bilinçaltına ikna edebilirsen hedef, istek ve hayallerine kolaylıkla ulaşabilirsin.

Bilinçaltı frekansı titreşimi yüksek olduğundan niyetleriniz gerçekleşiyor. Neden mi? Temiz bir kalp ve büyük bir arzu ile isteyerek ve belki de hiç farkında olmadan isdtediğiniz şeyin hayalini zihninizde canlandırarak yapıyorsunuz bunu. Çünkü bilinçaltı görsel ve niyetler ile bağlantılıdır. Onu ikna etmenin iki yolu budur ve her ikisini de mutlaka yapmanız gerekir.

Bu yolla olasılıkların olma ihtimalini de arttıyor oluyorsun. Ancak elbette bu tek başına yeterli değil aynı zamanda harekete de geçmen gerekiyor. Elinde olan ve senin kontrolünde her olay için elinden geleni yapman önemli. Akışa bırakman gerekenler ise elinde olmayan, senin kontrolünde olmayan durumlar ve senin elinde olan durumlar için elinden geleni yaptıktan sonrası…

Yani kısacası,

Düşle ve Yap

Bilinçaltına istediğin şeye layık olduğunu hissettir. Unutma benzer benzeri çeker işte hayatta bu yüzden neler istediğine dikkat etmeli ve her zaman pozitifliği aramalısın.

Çekim Yasası Uygulama Metodları

  1. İstemeye devam edin ve isteklerinizi yazın, istediklerinizi niyetlere Niyetler ile irade ve karara tabi oluyorsunuz bu da sizi evrenin frekansına daha da yaklaştırıyor.
  2. Geçmişi affedin. Bu şuan için ilk aşamada zor gelebilir ancak önce kendinizi düşündüğünüzde olumlu bir adım atmak için negatif duyguları dönüştürmeniz gerektiğini farketmelisiniz. Size hayatınızda bir deneyim katan herkese teşekkür edin. Affetmek, haksızlığa uğradığınız bir durumda karşı tarafı onaylamanız anlamına gelmiyor siz sadece olumsuz düşüncelerden arınıyorsunuz.
  3. İsteklerinizi, hedeflere dönüştürün ve yazın.
  4. Modunuzu yüksek tutun. Gün içerisinde enerjiler düşüş ve yükseliş göstererek belli bir frrekansta ilerlemez ancak siz her zaman modunuzu yüksek tutmaya gayret göstermelisiniz. Size iyi gelen şeyler yapın ve negatif düşüncede insanlardan uzaklaşın.
  5. Bilinçaltı kökleşmiş negatif inançları dönüştür, negatif kaydı bul onunla yüzleş ve olumlu bir canlandırma yap, eft yi kullan, nlp yi öğren bilinçaltı kodlarını temizle.
  6. Akış ile kontrol arasında bir denge kurmak gerekiyor. Akışa bırakmanız gereken ve harekete geçmeniz gereken durumları tahlil edin bunu anlayabileceğiniz en iyi yol içinize bakmaktır. Elinizden gelen bir şey var mı? Bu durum sizin kontrolünüzde mi?
  7. İmgeleme yapın. Hedeflerinizi gerçekleştirmiş gibi yaşayın hedeflerinize layık yaşayın, titreşimlerinizi yükseltin. Çünkü beyin gerçekle hayali ayırt edemiyor ve bu sizin avantajınız.
  8. Olumlamaları hayatınıza katın, bilinçaltındaki kök inancını geliştirin.
  9. Enerjiyi arttıran bir unsurdur. Günde 10 dakika sadece düşüncelerinizi izleyin. Düşüncenin gelişini ve akışını izleyin hiçbir yorum katmadan, eleştirmeden. Zihninin ne kadar da boşaldığını hissedeceksin. İşte tam bu an niyetinizi, dualarınızı ve isteklerinizi söyleyin. Tam da bu anlarda bedeninizdeki kozmik enerji titreşimleri çok daha yüksek, bunun bilincinde olun. Ve kendinizi rahat bırakın.