Erkeklerin Nefret Ettiği 7 Kadın Davranışı

Yazar:   |  0 Comments

1.Aşırı Yakın Olmak

Erkekler, kadınların üzerine düşmelerinden hoşlanmıyor.. Çok fazla ilgi erkekleri sıkıyor ve kadınlardan uzaklaştırıyor.. Genellikle kendi halinde, sakin ve çok fazla aşırıya kaçmayan kadınlar erkeklerin hoşuna gidiyor.. Kadınlar ise daha çok sevgi kelebeği. Sevgisini göstermekten kendini alıkoymaya gerek duymadığı gibi bu davranışının da olumsuz bir etki yarratacağının çoğunlukla farkında olmuyor.. Fakat bayanlar, artık biliyorsunuz.. Siz ne kadar üstüne düşmezseniz erkekler daha fazla mutlu oluyor..

kadın4

2.Başka Kadınlarla Kendini Kıyaslamak

Erkekler, genel manada kıyaslamadan hoşlanmıyorlar. Ve bu davranışı sergileyen kadınlardan da.. Kendini sürekli birileriyle rekabet haline sokan veya sürekli bir kıyaslama içerisinde bulunan kadın erkeği bıktırıyor ve bunaltıyor.. Boşverin diğerlerini.. Siz sadece kendinizle ilgilenin ve başkalarını düşünmeyin.. Hem siz rahatlarsınız hem eşiniz.. Böylelikle mutlu bir yolda ilk adımı atmış olursunuz..

3.Aşırı Derecede Kıskanmak

Kıskançlığı çok zedelemeden hafifçe belli etmek, erkeklerin de hoşuna gider. Ancak kimileri de vardır ki bırakın çok kıskanmayı hafif bir kıskançlık bile onu çileden çıkarmaya yeter.. Kıskanan kadın mutsuz olur ve erkekler mutsuz kadınlardan hoşlanmazlar. Üstelik yaratılan kıskançlık onu kendinizden soğutmaya bile sebep olabillir. Kıskançlığınızda haklıysanız bunu ona öfke veya beden dilinizi olumsuz bir şeklide kullanarak değil, sakin ve sebeplerinizi belirtecek, kibar bir dille anlatın.. Haklıysa, özür dileyin; siz haklıysanız onun bunu anlamasını sağlayın..

4.Bağırarak Konuşmak

Erkekler, sinirli, mutsuz kadınlardan hoşlanmıyor. Hayatı ona çekilmez bir hale getirmek istemezseniz bağırarak konuşmamayı tercih edin. Erkekler, bunu kendilerine saygısızlık olarak algılar ve hayatındaki kadının daha çok kibar, sakin olmasını tercih eder. Sesli, yüksek sesle konuşan kadınlardan rahatsız olduğu gibi eşinizin mutsuzluğuna yol açabilirsiniz. Elbette aynı zamanda o da size bağırmamalı..

kadın3

5.Sürekli Sevdiğini Söylemek

Sürekli kullanılan sevgi cümleleri erkekler için o kelimenin anlamını yitirmesine sebep oluyor. Daha az fakat anlamlı zamanlarda söylemeyi tercih ediyor sevdiğini söylemeyi.. Ve kadınlardan da bunu sıklıkla dile getirmelerini istemiyorlar..

6.Zayıf ve Güçsüz Olmak

Erkekler, güçlü kadınlardan hoşlanıyor, tıpkı kadınlarda olduğu gibi.. Zayıf, güçsüz ve muhtaç kadınlar erkekler için çekici olmuyor.. Erkekler, ayakları üzerinde duran, kendi başına işlerini halledebilen ve dirençli kadınları seviyor..

7.Alışveriş Delisi Olmak

Sürekli alışveriş, erkeklerin bir türlü anlamlandıramadığı fakat bir o kadar çoğu kadınların keyiften deliye çeviren bir durumdur. Birtakım erkekler, saatlerce mağaza gezmekte hoşlanmaz, üstüne bir de kadınların kendilerini yanlarında çanta gibi dolaştırdıklarını düşünür ve bu durumdan asla memnun olmazlar. Alışverişten hoşlanan erkeklerde vardır elbette ama karısının yanında saatlerce mağaza gezmey tercih eden ve bundan yalnızca karısı istiyor diye değil, kendisi de mutlu olan erkek epey az.. Onlar, kısa sürmesini ve ihtiyacın karşılanmasına odaklanırken, kadınların detaylara verdiği önem erkekleri çileden çıkarabiliyor..

kadın5