En İyi Bakım Kremi Önerileri

Yazar:   |  1 Comment

Cilt bakımı herkes için vazgeçilmezdir.. Vücudumuza iyi bakmak, ona olması gerekeni vermek en büyük görevlerimizden biri.. Tabi iyi görünmek için bakım son derece şart.. Bunun için doğal maskeler tercih ederiz veya bakım ürünleri kullanırız.. Burada en önemli faktör cilt tipimize uygun olan bakım ürününü seçmek ve kullanmaktır. Yoksa sonuç istediğimiz etkiyi yaratmayabilir.. Bu sebeple öncelikle cilt tipinizi öğrenmek bakım kremi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli aşamayı geçmeniz demek olacaktır. Sonrasında doğru markaları tercih ettiğinizde ışıl ışıl ve sağlıklı bir cilt elde ediyor olmanız kaçınılmaz olacaktır. Biz de bu konuda size fikir oluşturabilecek en iyi bakım kremlerinden 10 tanesini sizin için derledik. Piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz bu ürünlerin çeşitliliği ise oldukça fazla. Kimi yaşlanma karşıtı olan ürünlerin ki mi de gözenekleriniz için, pürüzsüz bir cilde sahip olabilmek için, yumuşak ellere sahip olmanız için.. Bu saydıklarımız ürün özelliklerinin sadece bir kısmı .. Gelin cilt tipinizi belirledikten sonra alabileceğiniz ürünlere şöyle bir göz atın…

Dior L’Or De Vie La Creme 50 Ml

10 molekülün birleşimiyle oluşan, tüm cilt tiplerine uygun eşsiz bir formül.. Yenilenme ve yaşlılık karşıtı özelliklerinin birleşimiyle cildi besler ve güzelleştirir. Sabah veya akşam kullanımı uygun olup; alından başlayarak yüz ve gerdan çevresine uygulanılır. Günlük kullanıma uygun olan bu kremin piyasa değeri yaklaşık 900TL.. Altı ve üstü rakamlarla da karşılaşmanız mümkün..

i-christian-dior-l-or-de-vie-la-creme-yeux-krem-pod-oczy-15-ml

 

Neutrogena Norveç Formülü Hızlı Emilen Bakım Kremi

Ellerinizi nemli ve yumuşak tutması için muhteşem bir ürün.. Üstelik gün içinde ihtiyacınız olduğu halde tekrarlayabilirsiniz.. Tüm cilt tiplerine uygun olan Neutrogena Norveç Formülü Krem, ciltteki  kahverengi görünümü azaltmaya yardımcı olarak, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden de korur. Piyasada 12TL civarında bulabileceğiniz bu ürünü alın, sizinde cildiniz yumuşacık olsun..

neutrogena

Vichy Aqualia Thermal Rich

Neme ihtiyacı olan çok nemsiz cilt tipleri için uygun bir kremdir. Güçlendirici ve rahatlatıcı etkisiyle 24 saat bakım sağlar. Cilt nem takviyesi ile daha yumuşak ve ferah bir hale gelir. Sabah veya akşam günlük kullanım için uygundur. Hassas ciltler için de önerilirinde kullanımına uygundur. Vichy termal suyu içerir. Mineraller bakımından da zengindir. Bu ürünü piyasada 50-60TL arası bulmanız mümkündür. Normal ve kuru cilt tiplerine bakım önerisi olarak sunulabilecek muhteşem bir üründür.

a

Estee Lauder Revitalizing Supreme Global Anti Aging Krem

Tüm ciltler için günlük kullanıma uygun pürüzsüz, duru ve ışıltılı bir cilde sahip olabileceğiniz harika bir ürün.. Piyasa fiyatı 260TL civarında. Tüm yaşlanma belirtilerine karşı bakım kremidir. Cildinize esneklik kazandıran ve daha dolgun bir görünüme sahip olabileceğiniz bu ürünü kullanan kadınların %92sinde sadece 1 ayda daha sıkı bir cilde sahip olduğu da gözlenmiştir. 

b

  • aaa

    Bionem i kullanı6yorum ve cildim için verdiğim en iyi karar