En İyi 5 Rimel Markası

Yazar:   |  0 Comments

Makyajda en önemli ürünlerden biri rimeldir.. Bir makyaj ürünü kullanmıyor olsanız bile yalnızca bir rimel bile sizi etkileyici görünmeye yetecektir.. Gözlerinizin ve kirpiklerinizin ön plana çıkmasıyla çarpıcı ve etkileyici bir bakışa sahip olacaksınız.. Rimelde kaliteyi arayanlara özel en iyi 5 rimel markasını sizler için derledik. Yıllardır en iyisini arayıp, duruyor olabilirsiniz..Üstelik, sürekli bir yenisini denerken bütçenizde bundan oldukça zarar görüyor.. Doğru ürünleri kullanmanın vakti geldi.. Aradığınızı tam olarak bulamadıysanız bir de bizim tavsiyelerimize göz atın..

İşte 5 En İyi Rimel…

Lancome Hypnose Mascara

72 TL fiyata sahip olan bu ürün, kirpiklerinizi tek tek ayırır ve dolgunlaştırır..

Lancome_hypnose mascara

 

Maybeline Colossal Volum’ Express Maskara

Renkli ve eğlenceli kabıyla makyaj çantanıza renk katacak.. Fiyatı 15 TL olan bu ürün dolgun kirpiklere ulaşmanın hem kaliteli hem ucuz yolu.. Alt kirpikleriniz de Maybeline Colossal ile şahane görünecek..

Maybelline_New_York_Colossal_Volum__039__Express_Mascara_10_7ml_1_1366703737_main

 

Ysl Faux Cils Maskara

Bu rimelle hayalinizdeki kirpiklere ulaşmak artık saniyeler kadar kısa.. Üstelik, farklı çaplara sahip naylon fiberleri de mevcut. Böylelikle hacimli ve dolgun kirpikler artık hayal olmaktan çıkıyor.. Ysl Faux Cils Maskara’nın fiyatı 72TL.

Ysl Faux Cils Maskara

 

L’Oréal Double-Extension Maskara

Smokey eye göz makyajı tercih edenler için biçilmiş kaftan.. Çift taraflı bir rimelden bahsediyoruz.. Beyaz tarafı ile kirpiklerinizi besleyip dolgunlaştırırken siyah kısmıyla ise kirpiklerinizi belirginleştirmeyi sağlıyor ve hem dolgun hem çarpıcı kirpiklere sahip oluyorsunuz.. 42TL fiyatı olan bu rimel ile uzun, dolgun ve çarpıcı kirpiklere sahip olabilirsiniz..

l-oreal-double-extend-mascara-in-blackest-black-

Mac Dazzle Lash Maskara

Kim Kardashian’ın överek bitiremediği bir rimel.. Tavsiyelere kulak vermek ister misiniz.. Bu rimel beklentinizi karşılayabilir.. Fiyatı 33TL olan Mac Dazzle Maskarayı diğer ürünlerinizin arasına eklemeye ne dersiniz..

dazzle-lash