Duygusal Özgürleşme ile Yeni Bir Sen

Yazar:   |  0 Comments

Duygusal Özgürleşme teknikleri ile ağır ruhsal sorunların bile üstesinden gelebileceğinizi biliyor musunuz? “Emotional Freedom Techniques” (EFT) size bu konuda büyük bir başarı oranı ile yardımcı oluyor.

Rutin hayatta karşılaşılan problemler, ilişkiler, bağımlılıklar, cinsel yaşam, negatif kalıplar, duygu durum bozuklukları, sigara alkol bağımlılığı ve aklınıza gelebilecek her türlü durumlar için EFT tekniğini kullanarak duygusal boyutta özgürleşin ve bırakın enerji doğru bir şekilde enerji bedeninizden akıp gitsin.

Öfke, acı, haksızlık duyguları ile bedeninizde oluşan enerji blokajlarını yok edin ve enerjinin bedeninizden rahat ve olması gereken düzeyde akmasını sağlayın. EFT’ nin en güçlü yanı siz ona inanmasanız da değişikliği yaşayacak olmanızdır. Sadece deneyin.

Yaşadığınız duygu her ne ise ona -10 ve +10 arasında bir değer verin. Duygunuzu tanımlayın. Ve EFT vuruşları ile son ana kadar seti tamamlayın duygu durumunuz mutlaka değişecektir. Tekrar duygunuza bir puan verin ve artık o duygu olumlu bir duygu durum haline dönüşene yani +10 seviyesine çıkana kadar uygulama devam edin.

EFT Nasıl Yapılır? Yazısından da tekniği nasıl uygulayacağınız detaylarına ulaşabilir, öğrenebilir ve bu teknikten faydalanması için siz de sevdiklerinize öğretebilirsiniz.

Kendinizi rahat hissettiğiniz her yerde EFT’ yi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Duygusal özgürleşme ile yaydığınız frekanslar da pozitif ölçüde değişecek ve her şeyden önemlisi siz yenilenecek yeni pozitif duygulara bedeninizde yer açabileceksiniz.

Şimdi dönüştürmek istediğiniz duygularınızın, bağımlılıklarınızın ve hareketlerinizin bir listesini yapın. Bir kurulum cümlesi bulun her birine ve bu duyguyu hissederek ona -10 ile +10 arasında bir puan verin. Listeniz tamamlanana kadar ve duyguları dönüştürene kadar bu tekniği kullanmaya devam edin. Bir köpek korkunuz mu var? Artık tarihe karışacak. Sigarayı bu güne kadar bırakamadınız mı? Nasıl bırakabildiğinizi gözlerinizle görün.

Şimdi daha iyi olmak için elinizde bir seçenek var. Hayatınızı en iyi şekilde değiştirmek ve bilinçaltınızı pozitif bir şekilde yeniden programlandırmaya siz de gönül verdiyseniz ertelemeyin ve bugün bir başlangıç yapın. Siz değerlisiniz.