Dans Ederek Harika Kıvrımlara Sahip Olun

Yazar:   |  0 Comments

Dans, spor yapmak kadar efor sarfettirir. Dans ederken, eğlenmekten yaktığınız kalorinin farkında bile olmayacaksınız ancak; sonuç itibariyle mükemmel bir fiziğe kavuşacaksınız. Spor yapmaya vakit bulamıyorum diyenler için eğlenceli bir alternatif. Açın müziği ve müziğin ritmi ile istediğiniz gibi dans edin. Kurala, yapılış şeklinin nasıl olduğunu düşünmenize gerek bile yok!

Hafta 7 gün ve eminiz ki siz 4 günü müzik bir vakit yaratabilirsiniz… Tempolu müzikler ile haftada 3-4 gün dans etmek hem psikolojik açıdan bir rahatlık sağlayacak hem de fiziksel. İlerleyen zamanlarda tarzınıza karar verir ve dans çeşitlerinden birine yönelmek isterseniz bir kursa giderek düzenli bir dans aktivitesi oluşturabilirsiniz. Dans etmeye başladığınızda bunu sürekli hale getirmek isteyecek ve çok keyif alacaksınız.

Dans, vücudunuzun her yerini kusursuzca çalıştıracak ve bir süre sonra mükemmel kıvrımlara sahip olduğunuzu farkedeceksiniz. Spor kadar etkili bir aktiviteden bahsediyoruz. Unutmayın ki, dans aslında yaptığınız spor egzersizlerinin müzikli halidir. Sizi motive eder ve kendinizi iyi hissettirir.