Apple Watch Nike+ ile Daha İyi Koşmaya Hazır mısın!

Yazar:   |  0 Comments

Teknoloji ve spor’un en iyilerinden Apple ve Nike güçlerini birleştirdi ve senin için Apple Watch Nike+ ‘ı ortaya çıkardı. Motivasyonunu en yüksek seviyede tutmak ve koşularını takip etmek istiyorsan tam bir enerji kaynağın olacak. Üstelik bir yarışa hazırlanma öncesinde isen hemen sipariş vermeni tavsiye ederiz.  Tamamen sana özel antrenman planları, dünyanın en iyi koç ve atletlerinden eşsiz tavsiyeler, ilerleme durumuna uygun antrenman planları gibi ihtiyacının çok daha ötesinde bir hizmet sunuyor. Artık koşmak için Apple Watch Nike+’dan başka bir motivasyon kaynağına ihtiyacın yok.

Koşmayı Erteledin mi?

O halde Apple Watch Nike+’ın seni tatlı bir uyarışıyla karşı karşıya kalacaksın. Bugün koşuyor muyuz?

Bu yüzden eğer koşmadıysan Apple Watch Nike+ en iyi koşu arkadaşın olmak için hep yanında olacak. Apple Watch Nike + senden bir sonraki antrenman planını belirlemeni isteyecek. Durmadan bir uyarıyla mı karşılaşacağım diye düşünme. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki bir antrenman programı için gün ve tarih belirleyen kişiler programına daha sadık kalıyor ve devamlılık oranı daha yüksek oluyor. Üstelik sen koşmaya başladığında Apple Watch Nike+ ‘da seninle koşmaya başlayacak. Antranörün seni her daim motive etmeye hazır!

Apple Watch Nike+

Islanmak Sorun Değil

Yağmurlu havalarda kullanamayacağım diye düşünme çünkü Apple Watch Nike+ 50 metreye kadar su geçirmiyor. Yani koşmak dışında yüzme antrenmanların için de son derece ideal. Farklı bir teknoloji ile üretilen Apple Watch Nike+ suyun içeri girmesine izin veriyor daha sonra ise ses titreşimleri ile suyun dışarı atılmasını sağlıyor.

Telefon İhtiyacın Artık Yok

GPS, hız, mesafe ve rotanı belirlemek için yeterli. Üstelik, telefonundaki şarkı listesini de saatin ile senkronize edebiliyorsun.

Şimdi sen de Apple Watch Nike + ile koşmak için heyecanlandın, öyle değil mi ;)