AntiGravity Fitness Nedir?

Yazar:   |  0 Comments

Uçmaya hazır mısınız! Estetik hiç bu kadar keyifli ve haz verici olmamıştı.

Beden ile akıl arasında bağlantıyı sağlarken vücudunuzu muhteşem bir forma sokacak  AntiGravity®  Fitness, yaratıcısı Christopher Harrison sayesinde hayatımıza girdi. Bir çok Hollywood ünlüsünün de tercih ettiği AntiGravity®  Fitness, özgürlüğü iliklerinize kadar hissettirecek. Bedeninizi daha önce bu denli keşfetmiş olamazsınız!

Bu zamana denk bir çok spor dalıyla uğraşmış olabilirsiniz. Kimi zaman spor sakatlanmaları gibi talihsizlikler de başınıza gelmiş olabilir. Veya herhangi bir sebeple kaslarınızı eskisi kadar esnetemiyor, yeterince hareket kabiliyeti göstermiyor olabilirsiniz. Esneklik, hareketlerinizde sizi daha fazla özgür kılacak.

Dans, Pilates, Yoga ve estetiğe dair tüm egzersizleri bünyesinde barındırarak bedeninizdeki tüm kasları harekete geçirecek bu disiplin ile kendinizi eskisinden çok daha iyi hissedeceksiniz.

Yaşanılan sakatlıkların etkisini günden güne iyileştirerek bir rehabilitasyon etkisi de yaratan AntiGravity Fitness’ı ustasından öğrenmelisiniz. Evde tek başına yaparak deneyimle şansınız malesef yok. Bu geri dönüşü olmayan sakatlıklara sebebiyet verebilir. Mutlaka bu işi ustasından öğrenmelisiniz. 51 ülkede AntiGravity Fitness uygulayıcıları sizlere öğretmek için hazır! Peki ya siz? Sertifikalı bir AntiGravity Fitness eğitmeni, çok çeşitli aşamalardan geçerek sizlere öğretmek için hazırlanmış oluyorlar. Kabul etmek gerekir ki AntiGravity Fitness kolay bir iş değil, ancak; doğru yerde ve doğru eğitmenlerce öğretildiği taktirde vazgeçemeyeceğiniz kadar mükemmel!