30 Saniyede 4 Saç Modeli

Yazar:   |  0 Comments

Aceleniz var ve saçınız ile ilgilenmeye hiç vaktiniz yoksa sadece 30 saniyede yapabileceğiniz 4farklı model günü kurtaracaktır. Bakımsız görünen saçlar yerine bu 4 seçenekten birini giyim tarzınıza göre belirleyin ve kendinizi gün boyu iyi hissedin. İhtiyacınız olan tek şey bir saç lastiği!

1. Dağınık Saç Toplama

Salaş bir görünüm elde etmek istiyorsan saçlarının bir kısmını yana doğru at ve arkadan çok gevşek bir şekilde saçını bir lastikle topla, hafifçe sık. Önden bir kaç tutam saçını öne düşürebili at kuyruğu saçını ise biraz kabartabilirsin. İşte hazırsın!

 

sac-toplama

2. At Kuyruğu Modeli

Şık bir görünüm elde etmek istiyorsan, saçlarını yukarıdan ve arkadan sıkça topla. Toplama işlemi gerçekleştirdikten sonra bir tutam saçını lastiğin üzerinden dolayarak saç ile at kuyruğu toplama işlemi gerçekleştirebilir ve daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Geride kalan kısa saçlarınızı ise; bir sprey veya su yardımı ile arkaya doğru yatırabilirsiniz.

at-kuyrugu-sac-modelleri

3.  Tepeden Topuz Modeli

Uzun saçlar için em kullanışlı hem de modern bir görünüm veren tepeden topuzlar ile günü oldukça rahat geçirmeniz mümkün! Saçlarınızı öne doğru atın ve çok sıkı olmamak kaydıyla ellerinizle dolayarak bir saç lastiği ile tutturun. Açılan yüzünüzü şık ve zarif bir küpe ile tamamlayarak şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Hafif bir makyaj ve jean bu modele çok yakışacaktır.

smiller36_gl_18may11_rex

4. Saç örgüsü Modeli

Saç örgüsü daima kurtarıcınızdır ve yaratıcılığınızı konuşturarak çok farklı şekillerde saç örgüsü kullanarak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Saçlarınıza hafif bir krepe ile dağınık bir görünüm vererek rahat bir saç örgüsü modeli ile dışarı çıkmaya hazırsınız!

sac-orgusu