2016 Eylül Yoga Etkinlikleri

Yazar:   |  0 Comments

Sonbahar’a yeni bir senle başla!

Tatil rehavetini henüz atmış olmayabilirsin veya henüz bir tatile bile gitme zamanı yakalayamamış günlük rutin hayatın akışında yorgun düşmüş olabilirsin. 2016 Eylül‘de kendin için yeni bir başlangıç yapmak, daha dingin, daha sağlıklı ve kendini daha güçlü hissettiğin yeni bir döneme merhaba demen için kendini yenilenmiş ve daha iyi hissedeceğin Yoga pratiği ile senin için olduğundan çok daha güzel günler kapında!

2016 yoga etkinlikleri

Hem bedenen hem ruhen arın ve kendini iyi hisset!

Eylül 2016‘dan itibaren Yoga‘yı bir yaşam tarzı haline getirmek için bir adım atman senin için iyi olacak. Eğitmen eşliğinde yapacağın yoga etkinlikleri ile daha verimli bir yoga etkinlik süreci geçirecek ve Yoga tekniklerini daha iyi kavrayacaksın. Şimdi, ruh-beden-zihin dengesini kurmanın, içe yönelmenin, farkındalık arttırmanın ve dış dünyayı yeniden anlamlandırmanın tam zamanı…

Düzenlenen etkinlikler, festivaller, workshoplar Yoga severleri ve yogayı bir yaşam tarzı kılmak isteyenleri bir araya getiriyor. Sen de Yoga ile arınmak, bedenini yeniden keşfetmek, hayata farklı bir pencereden bakmak istersen 2016 Eylül Yoga etkinliklerine seni de bekleriz.

2016 eylül yoga etkinlikleri

Nerede, Ne Zaman bir etkinlik var?

Burada sizler için çeşitli 2016 Yoga Etkinlikleri derledik. Süresi, kişi sınırlaması, ücretleri veya ücretsiz etkinlikleri bulabileceğiniz bu bölümde hemen kendine yakın bir etkinlik seç ve geç kalmadan yerini ayır ;) Bu eylül silkelenmek için güzel bir sebebin var!

Yoga ile arınmaya, sıkılaşmaya, diri bir cilde, canlanmaya hazır mısın!

yoga etkinliği

 Yoga & WingChun & Kaya Tırmanışı Kampı

1 Eylül’de güzel bir başlangıç yapmaya ne dersin? Enerjini daima yüksek seviyede tutacak kimi zaman içine yönelerek kendini dinleyebileceğin bu etkinlikte yerini almak istersen hemen rezervasyonunu yap! 3 gece konaklamalı 4 gün sürecek bu kapta kontenjan 25 kişi ile sınırlı, kaçırmamak için hemen acele etmen gerek.

Yediburunlar Lighthouse Yeryüzü Uyandırma Oteli / FETHİYE  (1-4 Eylül 2016 Arası)

Günsu Engin, Dai-Sifu Cemil Uylukçu

Detaylı bilgi için tıkla

Yoga & Dans Festivali, 10-15 Eylül 2016 Kuşadasi Ramada Resort

6 gün boyunca dansın, Yoga’nın ritmi ile kendi ritmini keşfet!

Kampanya Seni bekliyor! Bu etkinliğe ilk kez katılıyorsan 4 derslik başlangıç yoga paketi senin ;)

Ramada Resort Kuşadası (10- 15 Eylül 2016 Arası)

Yoga Academy

Detaylı bilgi için tıkla

Yoga Tatili Dalyan 12-17 Eylül (Kurban Bayramı)

Kurban Bayramı’nda hayata biraz es vermeye ve etkili bir tatil geçirmek için bu dırsat kaçmaz! Tatilini kendini daha fazla keşfetmek, daha fazla farkındalığı arttırarak harika deneyimler yaşarak geçirmek isteyenler bir Yoga Kampı aramaya başladı bile! Şimdi sen de dahil ol ve geri sayıma başla ;)

Yoga Vidya Türkiye etkinliğinde daha detaylı bilgi almak, ulaşım, kontenjan ve ücret bilgisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıkla

Pınar Üstün ile Fırtına Vadisi’nde Yoga Kampı

Pınar Üstün ile 29 Eylül’de başlayan 3 gece 4 günlük oksijeni zirvelerde tadacağınız, iç huzuru ve tam bir bütünlüğü kazanabileceğiniz bu etkinlikte sen de yerini al.. Doğanın yeşili, mavinin huzuru bu etkinlikte seni bekliyor! Kontenjan yalnızca 12 kişi ile sınırlı… Doğanın eşsiz güzelliğine bırak kendini.

Detaylı bilgi için tıkla

Sağlıklı Yaşam için Yoga Kampı

Eylül’ün son günlerinde hala Bodrum’da mısın? Veya biraz yaşadığın şehrin rutin hayatından uzaklaşasın varsa bundan daha iyi bir bahane yok ;) Hem sağlıklı yaşa, hem biraz kendine zaman ayır…

Senem Tunay Surucu, Çiğdem Öner/ Shiva Yoga ile 29 Eylül 2016’da 4 günlük Yoga Kampı’na katıl, 4 günde tüm hayatını iyi yönde şekillendirmenin başlangıcını yap ;)

Detaylı bilgi için tıkla

 Şimdi Güzel bir Başlangıç Yapmanın Tam Sırası

Yoga-700x467

 

Acele Et ;)

yoga